Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Mniam
Nie mam uwag. Polecam. Bardzo dobra kuchnia.
I na miejscu i w dostawie jedzonko z Galimatiasu jest super.
No comments- wszystko perfekcyjnie ❤️