Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Mniam

Katarzyna

Cieszymy się, że smakowało ❤️
Pozdrawiamy 👋
~ Zespół Bistro Galimatias

Nie mam uwag. Polecam. Bardzo dobra kuchnia.

RAFAŁ

Pięknie dziękujemy 👍
~ Zespół Bistro Galimatias

I na miejscu i w dostawie jedzonko z Galimatiasu jest super.

Katarzyna

Dzięki serdeczne ❤️. Polecamy się 😃
~ Zespół Bistro Galimatias

No comments- wszystko perfekcyjnie ❤️

Małgorzata

Dziękujemy za pierwszą, tak miłą opinię ❤️
~ Zespół Bistro Galimatias